Alior Sync przeszedł do historii. Czas na T-Mobile Usługi Bankowe

Żegnamy czarnego ninja, witamy różowego. Zobacz zmiany

4 maja około godziny 1:30 bank Alior Sync przeszedł do historii. Zamiast niego klienci ujrzeli nową markę, jaką jest T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. Klientów przywitała nowa szata graficzna systemu bankowości internetowej (sam układ pozostał bez zmian), jak i zupełnie nowa witryna główna banku.


Jak to bywa przy zmianach wyglądu stron internetowych banków lub układów systemów transakcyjnych - rozpoczęła się fala narzekań klientów. Bank na razie cierpliwie odpowiada na każde zastrzeżenia klientów, nawet na te mało merytoryczne. Na przykład kiedy ktoś wartościuje cały bank tylko przez pryzmat różowych barw, które przyjął nowy bank, zgodnie z kolorystyką T-Mobile.


Ważne informacje dla dotychczasowych klientów Alior Sync

Wejście na stronę www.sync.pl będzie skutkowało przekierowaniem do strony www.t-mobilebankowe.pl - pod tym adresem znajduje się witryna T-Mobile Usługi Bankowe. Logowanie do systemu bankowości internetowej odbywa się na stronie https://online.t-mobilebankowe.pl/ib/login.html - powinna być widoczna zielona kłódka bezpieczeństwa i certyfikat Alior Bank S.A [PL].

Identyfikatory klientów, hasła i metody autoryzacji pozostają dokładnie te same. SMS-y autoryzacyjne będą przychodzić od nadawcy "TM Bankowe". Umowy nie wymagają aneksowania, kart płatniczych nie trzeba wymieniać - obecne będą wciąż działały, do końca daty ważności.

Ci, którzy oglądali fanpejdż Alior Sync na Facebooku, od dzisiaj muszą wpisywać nazwę T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank.


Warunki korzystania z produktów pozostają te same. Nie zmieniają się zatem opłaty za prowadzenie rachunków, karty płatnicze etc.

T-Mobile Usługi Bankowe witryna


Klienci mają zastrzeżenia do małych czcionek na stronie głównej banku i kiepskiej nawigacji, jak i różnej wielkości napisów podczas korzystania z systemu bankowości internetowej. Bank na każde zastrzeżenie odpowiada oraz informuje, że sugestię przekazuje dalej do osób odpowiedzialnych za wygląd.
Wielu użytkowników sugeruje wprowadzenie możliwości zmiany stylu systemu bankowości internetowej na bardziej przyjazny dla oczu. Obecny męczy i nie zachęca do długiego przebywania na stronie.


T-Mobile już jutro - 6 maja - przedstawi na konferencji prasowej szczegóły oferty i korzyści, które wynikną dla klientów z połączenia T-Mobile i Alior Banku.

Jak oceniasz wygląd T-Mobile Usługi Bankowe?

Pozytywnie - 0%
Negatywnie - 95.8%
Jest mi to obojętne - 4.2%

Wszystkie glosy: 24
The voting for this poll has ended on: 30 Cze 2014 - 00:00