OtwieramKonto.pl obchodzi pierwsze urodziny!

Dzisiaj dmuchamy świeczki, OtwieramKonto.pl obchodzi pierwszą rocznicę! Czas na podsumowanie minionego roku; lista najchętniej czytanych wpisów oraz plany na przyszłość.

Robisz zakupy, a Twój bank ma... awarię

Stoisz przy kasie, spakowałeś już zakupy w reklamówki, pozostało tylko zapłacić. Wyciągasz kartę płatniczą, po czym okazuje się, że nici z płatności. Twój bank ma awarię. Teraz świecisz oczami, a mogłeś temu zapobiec.

Screen scraping w bankowości

Jeśli słyszeliście o możliwości automatycznego pobierania danych z jednego banku i przekazywania ich do drugiego za pomocą paru kliknięć – słyszeliście o screen scrapingu. Wyjaśniam, co to jest screen scraping i jak się ma do bankowości.

Siła reklamacji

O sile, jaką potrafi mieć reklamacja złożona w banku...

Kochany Getin Noble Banku

Prolog

Postanowiłem przekonać się, czy największa zabawka Leszka Czarneckiego, Getin Noble Bank, tak przepięknie opisywana barwnymi epitetami w Internecie, jest rzeczywiście taka jaką ją mienią.
Strach zaglądał mi w oczy na samą myśl o jakimkolwiek produkcie z oferty tego banku, dlatego zacząłem skromnie. W dodatku najbezpieczeniej, jak tylko mogłem. Złożyłem wniosek o Lokatę na Start w Getin Online.