50 zł premii za otwarcie Lokaty Happy

lokata-5-procent-50-zł-premiiZa otwarcie najlepiej oprocentowanej lokaty bankowej dają dodatkowo 50 złotych gwarantowanej premii. Sprawdzamy warunki promocji „Lokata z premią”.

Promocja Eurobanku, do zdobycia 50 zł premii

Eurobank przygotował promocję o nazwie „Konto z premią”, w której do zdobycia jest 50 złotych. Warunki stawiane przez Bank, jakie musimy spełnić, aby otrzymać premię są wręcz banalne.

Do 600 zł zwrotu od mBanku - "Zarabiaj z eKontem"

Promocja mBanku: do 600 zł zwrotu za płatności kartą

mbank-logo"Zarabiaj z eKontem" - tak nazywa się promocja mBanku, w której do zdobycia jest nawet 600 zł premii za otwarcie konta osobistego eKonto w mBanku i aktywne korzystanie z karty debetowej. Niestety promocja tylko dla nowych klientów

80 zł premii za otwarcie Lokaty Bezkarnej - promocja „Lokata z premią”

Lokata z premią w BGŻOptima

Aż 80 złotych premii pieniężnej do zgarnięcia za założenie Lokaty Bezkarnej w BGŻOptima. Łatwe pieniądze za spełnienie prostych warunków. Sprawdź!

5% moneyback na Wielkanoc od BZ WBK

Wielkanocny moneyback od Banku Zachodniego WBK, całe 5%

bzwbk-logoBank Zachodni WBK rozpoczął promocję o nazwie "Wielkanocne zakupy z kartą Banku Zachodniego WBK". W terminie 1 kwietnia - 30 kwietnia do odzyskania nawet 50 zł! Promocja niestety nie dotyczy wszystkich klientów, a jedynie tych którzy zostali przez bank osobiście powiadomieni.