Zyskaj nawet 700 zł! Promocja BZ WBK

Załóż Konto Godne Polecenia i aktywnie z niego korzystaj, a zgarniesz pulę nawet 700 zł!

Już jest! Kolejna edycja promocji Banku Zachodniego WBK, w której możemy otrzymać aż do 700 zł - jeśli tylko będzie aktywnie korzystać z konta. Bank tym razem postawił na słownikbankowość mobilną - BZWBK24 mobile. Zaznaczamy na wstępie - promocja tylko dla nowych klientów.


Definicja nowego klienta: Uczestnikiem może zostać osoba fizyczna (pełnoletnia) posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w ciągu 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do Promocji nie posiadała konta osobistego prowadzonego w złotych w Banku Zachodnim WBK S.A.


bzwbk-700-zl-premii-konto-godne-polecenia

Warunki promocji

Żeby cieszyć się tytułowymi siedmioma setkami musimy złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia oraz zawrzeć umowę do 18.05.2014. W przypadku, kiedy założymy konto przez Internet, bądź telefon - istotne jest, aby aktywować konto do 30 maja. Wymogiem również jest zawarcie umowy o kartę debetową oraz dostęp elektroniczny BZWBK24. A na samym końcu:

"W Promocji może wziąć udział Uczestnik [...], który spełni warunki:
a) nie złożył sprzeciwu wobec działań marketingowych Banku,
b) wyraził zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną,
c) podał nr telefonu komórkowego do kontaktu."

Bez obawy, z doświadczeń redakcji portalu OtwieramKonto wynika, że marketing Banku Zachodniego WBK nie jest nachalny - właściwie go nie widać. ;-)

Regulamin promocji

10 miesięcy, 70 zł miesięcznie

Promocja trwa 10 miesięcy. Premia pieniężna podzielona jest na 40 zł nagrody i 30 zł dodatkowego bonusu - razem 70 zł.

Pierwsza nagroda. Otrzymamy ją, kiedy zapewnimy wpływ na konto wynagrodzenia, renty lub emerytury w wysokości minimum 1000 zł. W poprzedniej promocji Banku Zachodniego WBK była akceptowana również wpłata pieniężna lub przelew tysiąca złotych od rodziny/znajomego - jak jest teraz, trzeba sprawdzić - choć problemy nie powinny się pojawić.

Ponadto Bank życzy sobie płatności bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł oraz wykonanie trzech przelewów internetowych lub jednego przelewu mobilnego (przez aplikację mobilną BZWBK24 mobile bądź m.bzwbk24.pl). Za spełnienie tych warunków do końca kolejnego miesiąca BZ WBK przeleje nam 40 zł.


Bonus 30 zł. Aby go dostać należy wykonać spełnić wszystkie warunki opisane powyżej (nagroda 40 zł) oraz co najmniej dwa spośród wymienionych poniżej transakcji:

  • zakupy mobilne (przez aplikację BZWBK24),
  • wypłata z bankomatu bez karty,
  • przelew na komórkę,
  • doładowanie GSM za min. 30 zł,
  • zakup ubezpieczenia turystycznego.

Więcej o aplikacji BZWBK24 mobile, zakupach mobilnych czy przelewach na komórkę przeczytacie na stronie banku.


Konto osobiste, jakie proponuje Bank Zachodni WBK jest bezwarunkowo bezpłatne. Czytaj więcej - Konto Godne Polecenia.

Załóż Konto Godne Polecenia i odbierz 700 zł!