Zyskaj nawet 700 zł! Promocja BZ WBK

Załóż Konto Godne Polecenia i aktywnie z niego korzystaj, a zgarniesz pulę nawet 700 zł!

Już jest! Kolejna edycja promocji Banku Zachodniego WBK, w której możemy otrzymać aż do 700 zł - jeśli tylko będzie aktywnie korzystać z konta. Bank tym razem postawił na słownikbankowość mobilną - BZWBK24 mobile. Zaznaczamy na wstępie - promocja tylko dla nowych klientów.


Definicja nowego klienta: Uczestnikiem może zostać osoba fizyczna (pełnoletnia) posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w ciągu 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do Promocji nie posiadała konta osobistego prowadzonego w złotych w Banku Zachodnim WBK S.A.

PKO Bank Polski rozdaje wiosenne rabaty

Wiosenny szał rabatowy z PKO Bankiem Polskim

Do 100 zł premii od ING Banku Śląskiego

ing-bank-śląskiDo 100 złotych premii możemy otrzymać zakładając Konto Direct w ING Banku Śląskim do dnia 7 lutego 2014 roku. Promocja obowiązuje nowych klientów (wcześniej nieposiadających konta w ING), którzy spełnią kilka warunków.

Darmowa jazda z BZWBK24 Mobile, przez 3 dni!

3 dni darmowej jazdy z BZWBK24 mobile

bzwbk-logo27 miast w Polsce ma możliwość jazdy za darmo komunikacją miejską dzięki aplikacji mobilnej BZWBK24 mobile - przez 3 dni, od 14 do 16 marca.

Promocja dotyczy tylko klientów Banku Zachodniego WBK, którzy korzystają z aplikacji BZWBK24 mobile w usłudze Zakupy Mobilne. Bank zachęca do kupowania mobilnie, "bez stania w kolejce do kiosku i odliczania drobnych."