Promocja Eurobanku, do zdobycia 50 zł premii

Eurobank przygotował promocję o nazwie „Konto z premią”, w której do zdobycia jest 50 złotych. Warunki stawiane przez Bank, jakie musimy spełnić, aby otrzymać premię są wręcz banalne.


logo eurobank


Akcja promocyjna nosi nazwę „Konto z premią”, jej organizatorem jest Euro Bank Spółka Akcyjna i trwa od 10 czerwca 2014 r. do 15 lipca 2014 r. w wybranych placówkach Eurobanku na zasadach określonych w regulaminie promocji.

-> Lista placówek objętych promocją oraz regulamin.

 

Warunki uczestnictwa

Uczestnikiem promocji może zostać osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która nie posiada w Banku żadnego produktu.


Aby zarobić pięćdziesiąt złotych należy:

a) w czasie trwania promocji przyjść do placówki Eurobanku i założyć konto osobiste w pakiecie online, classic lub prestige,
b) do dnia 31 sierpnia 2014 r. wydać kartą debetową dołączoną do konta osobistego 200 PLN tak, aby transakcje były zaksięgowane na rachunku do końca sierpnia.

-> Zobacz przegląd oprocentowanego na 1,25% Konta Online od Eurobanku.


W przypadku kont wspólnych obowiązuje jedna premia, a uczestnikami promocji nie mogą być pracownicy Banku, franczyzobiorcy ani ich pracownicy oraz współpracujący z Eurobankiem brokerzy, ani ich pracownicy.


Premia

Za spełnienie powyższych dwóch warunków (założenie konta, płatność kartą na 200 PLN) organizator jednorazowo przekaże na konto uczestnika założone w ramach promocji premię o wartości 50 PLN (słownie: pięćdziesiąt złotych).


Wypłata premii zostanie zrealizowana na konto uczestnika akcji promocyjnej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym spełniono warunki wymagane do wypłaty premii.


Dodatkowe informacje. Doradcy klienta Eurobanku przestrzegają, że jeśli konto osobiste zostanie zamknięte przed upływem 3 miesięcy - zostanie naliczona kara umowna w wysokości 5 złotych (słownie: pięć złotych). Regulamin, jaki otrzymaliśmy nie zawiera takich zapisów. Bank został zapytany o nieścisłości, czekamy na odpowiedź.

Aktualizacja 30.06.2014
Pięciozłotowa opłata, o której mowa za zamknięcie konta przed upływem 90 dni od jego założenia znajduje się w tabeli opłat i prowizji, nie jest zatem zależna od samej promocji.


Regulamin promocji „Konto z premią” (kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)

regulamin-konto-z-premia-eurobank-1

 

 

 


Lista placówek objętych promocją (kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)

 

 

 

 


Informację o promocji przekazała nam pani Renata. Dziękujemy. :-)

Komentarze   

Tomasz
Tomasz 2014-06-29 16:35
Mojej placówki nie ma,a szkoda- no ale jednocześnie myślę że będę za jakiś czas lepsze premie więc lepiej potem skorzystać ( a okresy karencji między promocjami obowiązuje wszędzie).
Cytuj | Zgłoś
Tomasz
Tomasz 2014-06-29 16:57
a masz konto w inteligo?
Cytuj | Zgłoś
Łukasz Otlewski
Łukasz Otlewski 2014-06-29 17:05
A kogo pytasz o te konto w Inteligo? Bo sam tutaj nie pisuję. ;-)
Cytuj | Zgłoś
Tomasz
Tomasz 2014-06-29 17:06
ano właściciela konta którego blog czytam:D
Cytuj | Zgłoś
Łukasz Otlewski
Łukasz Otlewski 2014-06-29 17:11
Blog jest tutaj otwieramkonto.pl/... /, a piszesz właśnie na portalu. (Sorry za utrudnianie życia, ale tak tutaj mamy. :-D )

Noszę się z zamiarem zamknięcia konta w Inteligo, ale tak już któryś tydzień mija i dalej to konto sobie posiadam.
Cytuj | Zgłoś
Tomasz
Tomasz 2014-06-29 17:20
aaaaa nie kapnąłem się :D
Ok:)
Cytuj | Zgłoś
lipka10
lipka10 2014-07-01 10:17
Wybrałam się do placówki objętej promocją (Rzeszów) i nic o tej promocji nie wiedzą.
Chyba pójdę jeszcze raz zaopatrzona w wydruk regulaminu i ich oświecę…
Cytuj | Zgłoś
Łukasz Otlewski
Łukasz Otlewski 2014-07-01 10:25
Cześć lipka10,
ja z kolei wiedziałem więcej o promocji od doradcy klienta z Eurobanku, dlatego dzwonił facet na help-desk (czyli taki telefon do przyjaciela) i pytał. Podpowiedzieli mu, co i jak, gdzie jest regulamin, lista placówek i było OK.

Pytałem, czy wrzucą informację o promocji na swoją stronę internetową. Byłoby wszystkim łatwiej. Jak dotąd - nie wrzucili.
Pozdrawiam!
Cytuj | Zgłoś
graczkontowy
graczkontowy 2014-07-25 00:35
Raczej kiepska to prpmocja wobec kont zarabiających tyle i więcej co każdy miesiąc..W Eurobanku jedyną godną uwagi promocją były premie za płatnośći NFC, gdzie można było zyskać ponad 600 plz przez pół roku..A jednorazowymi premiami tego typu szkoda zawrocać sobie głowę..
Cytuj | Zgłoś
pws
pws 2014-07-29 14:46
Niestety, słabiutka ta promocja a do tego ograniczona dostępnością...

O wiele lepszą oferuje obecnie Inteligo - za otworzenie konta z polecenia zyskujemy 100 zł. Jedynym warunkiem jest wydanie 200 zł kartą. Bardzo łatwy i przyjemny sposób na zdobycie stówki.

Chętnych na otwarcie konta z polecenia zapraszam po więcej szczegółów na
Cytuj | Zgłoś