50 zł premii za otwarcie Lokaty Happy

lokata-5-procent-50-zł-premiiZa otwarcie najlepiej oprocentowanej lokaty bankowej dają dodatkowo 50 złotych gwarantowanej premii. Sprawdzamy warunki promocji „Lokata z premią”.

 

 

PROMOCJA NIEAKTUALNA

 

Akcja promocyjna „Lokata z premią” to wynik współpracy Idea Banku z Agora SA. Idea Bank zapewnia najlepiej oprocentowaną lokatę na rynku, Agora natomiast wypłaca uczestnikom promocji premie pieniężne (oczywiście tym, którzy spełnią warunki akcji).


Uczestnictwo w promocji

Uczestnikami promocji mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkujące na terytorium Polski.

Lokatę Happy może założyć jedynie nowy klient, czyli taki który wcześniej nie posiadał produktów finansowych w Idea Banku, ani nie wnioskował do chwili udziału w akcji o taki produkt.


Lokata Happy z oprocentowaniem 5%

Lokata Happy to lokata bankowa od Idea Banku, oprocentowana na 5% w skali roku, dostępna dla klientów indywidualnych od 1000 zł słownikdepozytu. Maksymalna kwota, jaką możemy ulokować to 10 000 zł. Lokata jest zakładana na okres trzech miesięcy. Przez cały ten czas mamy możliwość wglądu do naszej lokaty przez słownikkonto techniczne.

Każdy klient może otworzyć maksymalnie jedną Lokatę Happy. Do lokaty nie są dołączane żadne dodatkowe produkty, co powoduje że oferta jest obecnie najlepszą tego typu na rynku.

Happy-5-procent-50-zl-premii

Lokata Happy z premią 50 zł - promocja „Lokata z premią”

 

Warunki udziału w akcji

Akcja promocyjna trwa od dnia 8 września do dnia 5 października 2014 roku.

-> Załóż Lokatę Happy i odbierz gwarantowane 50 złotych premii! <-


W tym czasie:

   1. Na stronie promocji do 5.10.14 r. wpisujemy swój adres e-mail, akceptujemy regulamin promocji (uprzednio go czytając, razem z regulaminem lokaty), jednocześnie wyrażamy zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych na potrzeby akcji. Wyrażenie dwóch pozostałych zgód nie jest wymagane.

   2. Klikamy w link aktywacyjny, który przychodzi na nasz adres e-mail, który podaliśmy w kroku pierwszym. Przenosi nas ponownie na stronę promocji. Aby otrzymać premię 50 złotych należy koniecznie przejść do wniosku o Lokatę Happy przez przycisk pokazany na fotografii obok (kliknij na obraz, aby powiększyć).

   3. Wniosek o Lokatę Happy. Wypełniamy wniosek o lokatę. Mamy na to 30 minut.

    Krok 1. Deklarujemy kwotę lokaty, czyli ilość pieniążków, które ulokujemy w banku. Klikamy przycisk 
    „Dalej”.

    Krok 2. Wpisujemy nasze dane kontaktowe, zapoznajemy się z przedstawionymi dokumentami, akceptujemy ich treść oraz wyrażamy zgodę na przekazywanie przez Idea Bank informacji związanych ze świadczeniem usług przez Bank drogą elektroniczną (zgoda poniżej dokumentów).
    Na marketing zgadzać się nie musimy.

    Krok 3. Wypełniamy pola formularza danymi z naszego dowodu osobistego. To wszystko. Klikamy „Wyślij”.

   4. Na nasz adres e-mail przyjdzie wiadomość z loginem do słowniksystemu transakcyjnego Idea Bank oraz informacja z numerem konta, na które wykonamy przelew zadeklarowanych przez nas we wniosku środków pieniężnych. Mamy na to 14 dni od dnia wypełnienia formularza.

    Ważne, aby dane nadawcy przelewu były tożsame z danymi podanymi we wniosku o lokatę. Przelew musi zostać wykonany z naszego rachunku bankowego, ponieważ Idea Bank weryfikuje w ten sposób zgodność tożsamości.

 

Po wykonaniu przelewu i zaksięgowaniu pieniędzy na rachunku lokaty, zostanie ona automatycznie otwarta.


Premia 50 złotych

Co należy zrobić, aby otrzymać premię 50 złotych za udział w akcji „Lokata z premią” organizowanej wspólnie przez Idea Bank oraz Agora SA?


W skrócie:

 • Wpisujemy swój adres e-mail na stronie promocji i zakładamy profil na potrzeby akcji.
 • Aktywujemy nasze konto.
 • Otwieramy lokatę i zasilamy ją kwotą od 1000 zł do 10 000 zł.
 • Do 30.11.2014 r. uzupełniamy nasze dane w witrynie Agora SA.

 

I już! Do 5. grudnia 2014 r. organizator (Agora SA) przekaże na wskazane przez nas konto bankowe premię pieniężną w wysokości 50 złotych.

 

-> Lokata Happy z gwarantowaną premią 50 złotych - strona promocji

 

    Otlewski-portret-miniŁukasz Otlewski, 9 września 2014

Komentarze   

Artur
Artur 2014-09-17 16:41
Świetna promocja, akurat nie miałem jeszcze styczności z Idea Bank, więc to jest okazja, aby sobie dorobić. Szkoda tylko, że można wpłacić max 10000pln. Ale i tak lepsze to niż trzymanie pieniędzy w skarpecie :D
Cytuj | Zgłoś