80 zł premii za otwarcie Lokaty Bezkarnej - promocja „Lokata z premią”

Lokata z premią w BGŻOptima

Aż 80 złotych premii pieniężnej do zgarnięcia za założenie Lokaty Bezkarnej w BGŻOptima. Łatwe pieniądze za spełnienie prostych warunków. Sprawdź!


Akcja promocyjna „Lokata z premią” organizowana jest przez Agora SA przy współpracy z bankiem oszczędnościowym BGŻOptima. Promocja odbywa się w serwisie Gazeta.pl, dotyczy niestety tylko nowych klientów, którzy nie posiadają jeszcze produktów w banku BGŻOptima (lub posiadali, ale na chwilę obecną nie są stroną umowy z bankiem).

 

Jestem nowym klientem i chcę otrzymać premię. Co muszę zrobić?

Pierwszym krokiem, jaki musimy wykonać jest przejście na stronę promocji i podanie swojego adresu e-mail, aby wziąć udział w promocji. Na naszą skrzynkę pocztową przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym - klikamy w niego. Link aktywacyjny kieruje do strony lokatazpremia.gazeta.pl/konkurs/panel - powinniśmy już być zalogowani. Jeśli nie, logujemy się danymi podanymi nam w mailu z linkiem aktywacyjnym.

Czas do 20.06.2014 r.


Drugi krok to przygotowanie swojego dowodu osobistego do wypełnienia formularza otwarcia Lokaty Bezkarnej. Potrzebny jest nam również numer bankowy konta, z którego najczęściej korzystamy oraz numer telefonu komórkowego. Jeśli wszystko mamy gotowe - naciskamy na guzik, który przenosi nas - uczestników akcji promocyjnej „Lokata z premią” na stronę BGŻOptima.

Lokata-z-premia 

Ważne! Założenie lokaty w inny sposób od przedstawionego powyżej uniemożliwia otrzymanie premii! Na wypełnienie formularza od chwili kliknięcia w link mamy dokładnie 13 minut. Jeśli nie zdążymy, musimy ponownie kliknąć w link i przyspieszyć ruchy. :-)

 

Lokata Bezkarna w BGŻOptima

  • Wysokie, stałe oprocentowanie – 4% – lokata zakładana na trzy miesiące.
  • Gwarancja wypłaty odsetek naliczonych do czasu zerwania lokaty.
  • Minimalna kwota lokaty to 1000 zł, maksymalna 20 000 zł.
  • Wystarczy 5 minut, aby otworzyć lokatę całkowicie przez Internet.

Lokata Bezkarna jest produktem bankowym banku BGŻOptima - prawdopodobnie najlepszego banku służącemu oszczędzaniu pieniędzy w Polsce.

Lokata to za mało? W pakiecie promocyjnym „Lokata z premią” zakładamy Konto Indywidualne, dzięki któremu ulokujemy kolejne pieniądze (do 40 000 zł), oprocentowanie przynajmniej do 17 czerwca br. na 3,5%. Konto oszczędnościowe w BGŻOptima w prowadzeniu jest bezpłatne. Darmowe są także przelewy środków.

Zobacz przegląd Konta Indywidualnego w BGŻOptima

Przejdź na stronę promocji

Po złożeniu wniosku, w ciągu 30 dni, koniecznie musimy zasilić lokatę kwotą minimum tysiąca złotych. Z doświadczeń uczestników promocji wynika, że aby aktywować konto i lokatę konieczne jest przelanie pełnej kwoty lokaty (a nie 1 zł jak w pewnym miejscu twierdzi bank). Źródło: LiveSmarter.pl


Warunek do spełnienia, aby otrzymać premię 80 zł

Bonus pieniężny zostanie wypłacony tylko wtedy, kiedy do dnia 20.07.2014 na Lokacie Bezkarnej lub koncie oszczędnościowym BGŻOptima zostanie utrzymane saldo min. 1000 zł. Za spełnienie tego warunku otrzymujemy gwarantowane 80 zł premii.

Organizator promocji do dnia 15.08.2014 powiadomi nas mailowo o uzyskaniu premii – wtedy konieczne będzie ponowne zalogowanie się do aplikacji na stronie lokatazpremia.gazeta.pl i uzupełnienie swoich danych (m.in. numer konta do przelewu nagrody).

Lokata-z-premia-80zl

 

Regulamin promocji

Komentarze   

Tomasz
Tomasz 2014-06-07 20:17
Witam fajnie polecam Ci o promocjach bankowych też pisać,myślę że to tematyka warta uwagi .podobnie jak livesmarter.pl
Cytuj | Zgłoś
Maja Kuszewska
Maja Kuszewska 2014-06-08 01:25
Hej Tomasz :).
Racja, promocje bankowe to tematyka na pewno godna uwagi. Zawsze to dodatkowy grosz, jaki możemy uszczknąć od banków. ;)
LiveSmarter odwiedzamy regularnie, bardzo fajny, przydatny blog! Tomasz, jeśli znalazłeś jakąś promocję bankową to daj nam znać na kontakt[małpka]otwieramkonto.p l lub na naszym Facebooku, czy Twitterze. Chętnie wszystko opiszemy. :)
Cytuj | Zgłoś