Jak założyć konto bankowe?

Krótki poradnik. Jak założyć konto bankowe?

Jak pisać skuteczne reklamacje do banku?

Szczęśliwy ten, kogo problemy nie imają się podczas używania produktów bankowych. Zdarza się jednak, że w banku nie zagra coś tak, jak powinno. Na przykład zostanie nam naliczona nieprawidłowo opłata, bądź nasza dyspozycja złożona w banku nie zostanie przez ten zrealizowana. Sposobem na dochodzenie swoich racji może być reklamacja.

Jak banki rozpatrują reklamacje? Porównanie danych statystycznych...

complaintPosiadanie rachunku w banku stało się standardem, praktycznie każdy ma choćby jedno konto. Mimo tego część banków żadnych standardów nie spełnia i nadal niewiele sobą reprezentuje. To od tego zaczyna się walka klienta z bankiem…

Rzecznicy klienta w bankach

Reklamacja w banku nie przyniosła oczekiwanego przez Ciebie skutku? (Przeczytaj: Jak poszczególne banki rozpatrują reklamacje? ) Zatem czas skontaktować się z rzecznikiem klienta.
W tym artykule znajdziesz m.in. odpowiedzi na pytania: 1) Kim jest Rzecznik Klienta w banku? 2) Czym zajmuje się instytucja rzecznika klienta? 3) Jakie banki posiadają takiego opiekuna? 4) Które banki planują zatrudnienie na stanowisku takiej osoby, a które nie?

Wpłatomat zjadł pieniądze, a na koncie ich nie widać. Co robić?

Wpłacasz pieniądze przez wpłatomat, a on je zabiera i nie chce oddać. Co robić?

Nawet najlepsze maszyny popełniają błędy i czasami ulegają awarii. Zdarza się, że wpłacając pieniądze przez wpłatomat, ten niespodziewanie przestanie odpowiadać, albo wyświetli komunikat o błędzie. I co wtedy?