Polityka komentarzy

Polityka komentarzy w serwisie OtwieramKonto.pl

 

Komentarze są akceptowane automatycznie, co nie oznacza jednak, że nie są moderowane. Twój komentarz może być edytowany lub w najgorszym przypadku usunięty, jeśli:

  • jest wulgarny i/lub atakuje inną osobę,
  • zawiera link www zupełnie niezwiązany z tematem wpisu (nie dotyczy pola „strona internetowa”),
  • zostanie uznany jako SPAM.

 

Jak komentować w serwisie? Popatrz, to jest formularz dodawania komentarza w serwisie OtwieramKonto.pl:

dodawanie-komentarza-otwieramkontoplMamy tutaj sześć aktywnych pól, kolejno: imię, e-mail, strona internetowa, pole tekstu, pole powiadomień o komentarzach oraz pole weryfikacji captcha.

 

Imię – pole to jest obowiązkowe i należy wpisać tutaj najlepiej swoje imię, ewentualnie pseudonim/nick. Nigdy zaś nazwy domeny, czy pozycjonowanej frazy. W przeciwnym razie administrator edytuje komentarz i usunie nazwę.

E-mail – pole z adresem e-mail jest nieobowiązkowe i nie trzeba go wypełniać. Jednak uzupełnienie pola e-mail pozwoli na wysyłanie powiadomień do Czytelnika o nowych komentarzach do danego wpisu.

Strona internetowa – tutaj Czytelnik może wpisać adres swojej strony internetowej lub bloga, który prowadzi.

Największe pole w formularzu to pole tekstu, to tutaj Czytelnik wpisuje treść swojego komentarza. Do dyspozycji ma cztery przyciski funkcyjne. Pierwszy służy pogrubieniu tekstu, drugi pochyla tekst, trzeci go podkreśla, a czwarty to przycisk cytatu.
Poniżej pola tekstu Czytelnik może zaznaczyć opcję powiadomienia o nowych komentarzach do danego wpisu, gdzie aktualnie się znajduje. Funkcja zadziała pod warunkiem, że został podany uprzednio adres e-mail.

Captcha – rodzaj zabezpieczenia przed robotami-spamerami. Aby komentarz został dodany, należy przepisać kod widoczny w okienku.

 

Kliknięcie w napis „Wyślij” spowoduje dodanie komentarza. To wszystko, miłego komentowania!