Konto Wygodne - 3% zwrotu za zakupy i 3% premii do pensji

Raiffeisen-Polbank-logoPrzeglądamy Konto Wygodne, czyli konto osobiste w promocji „Wygodne Zarabianie”. Rachunek z oferty Raiffeisen Polbanku oferuje zwrot 3% za zakupy oraz dodatek 3% premii do pensji. 

Kiedy inne banki tną procenty słownikmoneybacków lub w ogóle kończą swoje programy premiowe - Konto Wygodne może okazać się ciekawą alternatywą.

 

Na wstępie należy zaznaczyć, że z oferty promocyjnej „Wygodne Zarabianie” mogą skorzystać nowi, jak i obecni klienci Raiffeisen Polbanku (wystarczy zmienić typ swojego konta). Promocja trwa do 31 sierpnia 2015 r. włącznie, a bank zastrzega sobie prawo do przedłużenia promocji.


Kilka słów o rachunku. Konto Wygodne skierowane jest przede wszystkim do osób, które aktywnie korzystają (lub będą korzystać) z usług banku. Tylko wtedy możliwe jest wykorzystanie wszystkich zalet rachunku, m.in. zwrotu 3% za zakupy oraz 3% premii do pensji. Zatem najlepiej będzie, jeśli uczestnik promocji czyni konto osobiste w Raiffeisen Polbanku swoim podstawowym, tym z którego najczęściej korzysta i na które przelewa wynagrodzenie, emeryturę/rentę lub stypendium.

Podstawowe opłaty:

  • prowadzenie konta - 0 zł/8 zł - warunek zwalniający z opłaty to wpływ pieniężny na rachunek w wysokości min. 1 500 zł miesięcznie,
  • korzystanie z karty - 0 zł/6 zł - warunek zwalniający z opłaty to 6 rozliczonych transakcji kartą w miesiącu (na dowolną kwotę),
  • wypłaty z bankomatów - 0 zł za wypłaty z bankomatów Raiffeisen Polbank i Euronet, inne maszyny płatne 8 zł,
  • zlecenia stałe, polecenia zapłaty, wypłaty środków w oddzialebezpłatnie.


Zobacz przegląd Konta Wygodnego od Raiffeisen Polbanku

Dodatkowo do Konta Wygodnego dołączane jest konto oszczędnościowe o nazwie Konto Lokacyjne Plus, które w ramach promocji do 20 000 złotych oprocentowane jest aż na 4%.


Promocja „Wygodne Zarabianie”

Każdy posiadacz Konta Wygodnego może skorzystać z promocji, w której do uzyskania jest do 3% zwrotu za zakupy (słownikcashback) oraz 3% podwyżki pensji.


Jak uzyskać premię? Warunek, jaki musimy spełnić aby otrzymać cashback 3% za zakupy to wpływ z tytułu wynagrodzenia, renty/emerytury lub stypendium na kwotę minimum 1 000 zł w każdym miesiącu trwania promocji. Wpływ ten zależy zapewniać nieprzerwanie co miesiąc, począwszy od miesiąca następującego po tym, w którym założyliśmy Konto Wygodne.

Przyznawanie cashbacku:

  • 0% wartości transakcji bezgotówkowych w pierwszych trzech miesiącach po założeniu konta.
  • 1% wartości transakcji bezgotówkowych w 3 do 6 miesiąca.
  • 2% wartości transakcji bezgotówkowych w 6 do 9 miesiąca.
  • 3% wartości transakcji bezgotówkowych w 9 i kolejnym miesiącu.


Zwrot można otrzymać w każdym miesiącu trwania promocji. Maksymalna kwota zwrotu to 15 złotych miesięcznie. Jeśli w danym miesiącu nie spełnimy warunku wpływu min. tysiąca złotych - utracimy prawo do uzyskania moneybacku. Spełnienie warunku zasilenia konta w kolejnym miesiącu spowoduje powrót do promocji, ale zabawę zaczniemy od nowa, od poziomu 0%.


Podwyżka pensji. Kolejne wartości procentowane podwyżki pensji są przyznawane dokładnie na tej samej zasadzie, jak w przypadku cashbacku[1]. Żeby móc ubiegać się o podwyżkę pensji również musimy spełnić warunek wpływu pieniężnego na kwotę min. 1 000 zł. Maksymalnie do uzyskania mamy 40PLN na każde 3 miesiące (premia wypłacana jest kwartalnie).


Pełna treść regulaminu promocji „Wygodne Zarabianie”

Załóż Konto Wygodne: przejście na stronę Raiffeisen Polbanku

 

Wypłata premii. Premia będzie wypłacana uczestnikom promocji do 25-dnia następnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Dzięki aktywnemu korzystaniu z rachunku Konta Wygodnego rocznie możemy zyskać do 340 złotych (180 zł z cashbacku oraz 160 zł z podwyżki pensji).

Widać zatem jak na dłoni, że Raiffeisen Polbank premiuje lojalność klienta wobec banku. Potwierdza to także fakt, że promocja jest dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Banku. Zmiana typu obecnego konta na Konto Wygodne, zgodnie z tabelą opłat i prowizji Raiffeisen Polbanku kosztuje jedyne 20 zł. To bardzo mało porównując do konkurencji.