Nauka oszczędzania z ING - Program 21 dni

Program-21-dniProgram 21 dni http://program21dni.pl jest kampanią prowadzoną przez ING Bank Śląski, która ma na celu zachęcić Polaków do regularnego oszczędzania pieniędzy. ING pokazuje, że oszczędzanie nie musi wiązać się z mnóstwem wyrzeczeń.


Oszczędzanie to powtarzanie

Taki tytuł towarzyszy Programowi 21 dni. Redakcja serwisu OtwieramKonto.pl dokładnie wczoraj ukończyła cały program, z wynikiem końcowym 105 złotych, które udało się zaoszczędzić przez 21 dni.


Jeśli Wy też chcecie nauczyć się oszczędzania to macie jeszcze okazję, bo program trwa do 30 kwietnia. Co prawda nie zdążycie go ukończyć, ale jesteśmy pewni, że będzie to fajna przygoda.


Jak to działa i dlaczego warto?

Logujemy się do aplikacji za pomocą naszego konta Facebook lub przez email. Naszym zadaniem jest codzienne logowanie do programu celem przesunięcia suwaczka z pięcioma złotymi z lewej strony na prawą. Lewa strona suwaka daje nam codziennie wirtualne (niestety) 5 złotych, które przerzucamy do puli zaoszczędzonych pieniążków po prawej stronie.


Programowi towarzyszy para aktorów znana z ekranów telewizora, czy z reklam ING Banku Śląskiego. W drodze do nauki regularnego oszczędzania pomaga nam Agata Kulesza i Jacek Braciak. Każdego dnia po wypełnionym przez nas zadaniu zaoszczędzenia piątki otrzymujemy nagrodę w postaci zabawnego filmiku z udziałem autorów lub odnośnika do bloga Zafinansowani.pl (prowadzonego również przez grupę ING), w którym przeczytamy artykuł na temat oszczędzania. A piszą tam dla Was m.in Wojciech Boczoń z Bankier.pl, Monika Mikowska z jestem.mobi, czy Grzegorz Marczak z bloga AntyWeb.


Nagroda główna

Nagrodą główną w programie 21 dni jest kod dostępu do strefy premium VOD, który umożliwi nam obejrzenie bezpłatnie dwudziestu jeden filmów.

program21-dni

Program 21 dni - oszczędzanie z ING Bankiem Śląskim


„Przy okazji” programu ING Bank Śląski promuje swoje Otwarte Konto Oszczędnościowe, gdzie dostaniecie oprocentowanie 3% na start.

Komentarze   

Olek
Olek 2014-09-13 23:21
Ja nauczyłem się oszczędzać z programem www.opiumsoft.pl/... /
ZERO haczyków, ZERO ukrytych opłat, ZERO gwiazdek.
Polecam
Cytuj | Zgłoś

Wiadomości ING Bank Śląski