Getin Noble Bank łączy systemy bankowe

Getin Noble Bank SA informuje, że dnia 29 września 2014r. udostępni klientom Getin Noble Banku połączony system bankowości internetowej marek: Getin Online, Open Online, Noble Bank, Getin Bank (zmiany nie dotyczą jednak platformy GB24). Oznacza to, że nie będzie trzeba logować się osobnymi loginami i hasłami do każdej z bankowości bowiem od września będzie jedna, wspólna.

 

Klienci wymienionych wyżej marek zostaną „przepięci” na system Getin Banku. Wszystkie produkty będą dostępne właśnie w systemie Getin Banku. Co więcej, klienci marek bankowości internetowej Getin Noble Banku będą mogli od połowy września korzystać z placówek banku i nie zostaną odesłani z kwitkiem, jak to miało miejsce do tej pory. Działo się tak dlatego, że bazy danych klientów były oddzielne, stąd pracownik w oddziale Getin Banku nie miał dostępu do bazy danych klientów oddziału internetowego Getin Online.

Getin-Noble-Bank-logo


Bank przekazuje również, że postanawia dokonać kilku zmian w funkcjonalności i wyglądzie swojej bankowości internetowej. Twierdzi, że modyfikacje konsultował z grupą klientów, dlatego wyraża nadzieję, że pozostałym konsumentów zmiany również przypadną do gustu.

Za GetinBank.pl przekazujemy schemat logowania do połączonej bankowości internetowej:

schemat-logowania-getin-bank


Przerwa w dostępie do bankowości

Getin Noble Bank informuje, że w związku z planowanymi modernizacjami bankowość internetowa, telefoniczna i mobilna będzie niedostępna w dniach:

  • 14-17 sierpnia 2014 r.
  • 13-14 września 2014 r.
  • 27-28 września 2014 r.


Karty płatnicze jednocześnie będą działały normalnie.


Nowością będą płatność pay-by-link oraz możliwość samodzielnego wyboru loginu do bankowości internetowej. 15 września 2014 r. zostanie wprowadzony nowy „Regulamin bankowości elektronicznej dla osób fizycznych w Getin Noble Bank S.A.”. W związku z tym obecni klienci - jeśli nie wyrażą zgody na proponowane zmiany - mogą zgłosić sprzeciw lub wypowiedzieć umowę ze skutkiem natychmiastowym do dnia 14 września 2014 r.

 

Wszelkie informacje na temat wprowadzanych przemian klienci Getin Noble Banku mogą śledzić w tym miejscu.