Przyspiesz sobie przelew - Express Elixir za złotówkę

bzwbk-logo

Lubicie przyspieszyć sobie przelew? Jeśli macie rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku Zachodnim WBK - możecie skorzystać z przelewu Express Elixir, za który w promocji do końca roku zapłacicie tylko 1 złoty.

 

Promocja trwa od dnia 1 lutego do 31 grudnia 2014 (do końca roku) i obowiązuje wszystkich klientów indywidualnych, którzy posiadają konto (konta) w Banku Zachodnim WBK. Standardowa cena przelewu Express Elixir to 3 złote.

 

Przelew natychmiastowy

Szybki przelew, przelew błyskawiczny, przelew natychmiastowy, ekspresowy przelew. To kilka nazw na usługę przelewu krajowego, który dociera do odbiorcy w ciągu kilku minut!


W Polsce działają dwa podmioty zajmujące się przelewami natychmiastowymi. Jednym z nich jest operator BlueCash, który obsługuje przelewy natychmiastowe wychodzące m.in. z kont osobistych klientów Alior Sync T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank (zobacz: konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe) - tam macie do dyspozycji aż 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu zupełnie za darmo, potem każdy 5 zł.


Drugim podmiotem zajmującym się przelewami błyskawicznymi jest Krajowa Izba Rozliczeniowa, to dzięki niej funkcjonują przelewy Express Elixir, na które do końca 2014 roku macie promocję w Banku Zachodnim WBK. Przyspieszenie w promocyjnej cenie będzie Was kosztowało 1 złoty, zamiast standardowej ceny 3 złotych.
Usługa przelewu natychmiastowego jest dostępna przez system transakcyjny banku BZWBK24 internet, jak i BZWBK24 mobile (aplikacja mobilna na smartfony).

 

Realizacja przelewu w trybie Express Elixir

Jest kilka warunków, które trzeba spełnić, żeby zrealizować przelew natychmiastowy w systemie Express Elixir, a mianowicie:

  • kwota przelewu nie przekracza 5 000 zł (w przypadku klientów indywidualnych) lub 100 000 zł (w przypadku firm),
  • rachunek odbiorcy jest prowadzony przez bank, który przystąpił do współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową (prościej: przyjmuje takie przelewy),
  • bank odbiorcy jest dostępny, nie występują przeszkody techniczne lub czasowe ograniczenia,
  • Wasz rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy ma możliwość wysyłania przelewów natychmiastowych,
  • bank odbiorcy akceptuje przelew do realizacji w tym trybie.


Jeśli nie macie jeszcze konta osobistego w Banku Zachodnim WBK, nadaża się świetna okazja do złożenia wniosku o Konto Godne Polecenia. Dzięki promocji macie okazję do zarobienia nawet 700 zł.

 

A Wy? Lubicie czasem przyspieszyć? ;-) A jeśli tak, to przez jakiego operatora?